Princess Cruises
Princess Cruises Princess Cruises Princess Cruises Princess Cruises Princess Cruises Princess Cruises 
Tato velmi oblíbená americká lodní společnost poprvé vyplula v roce 1965 na svou jednosměrnou plavbu do Mexika. Vypracovala se natolik, že dnes se řádí mezi 3. největší lodní společnost světa a každoročně přepraví 1,7 miliónů cestujících. Tento dopravce nabízí plavby v rozmezí od 3 do více než 100 dní trvajících plaveb v rámci celého světa a jeho flotila skýtá 18 lodí o kapacitě 600- 3600 osob.

 
 

Tato velmi oblíbená americká lodní společnost poprvé vyplula v roce 1965 na svou jednosměrnou plavbu do Mexika. Vypracovala se natolik, že dnes se řádí mezi 3. největší lodní společnost světa a každoročně přepraví 1,7 miliónů cestujících. Tento dopravce nabízí plavby v rozmezí od 3 do více než 100 dní trvajících plaveb v rámci celého světa a jeho flotila skýtá 18 lodí o kapacitě 600- 3600 osob.

Dopravce Princess Cruises je součástí korporace Carnival Corporation, jedné z největších společností cestovního ruchu na světě.

 

Princess Cruises nabízí 150 různých itinerářů na 6 kontinentech světa a kotví ve více než 300 přístavech. Jeho itineráře zahrnují Karibik, Aljašku, Panamský průplav, Evropu, Mexiko, Jižní Ameriku, Austrálii/Nový Zéland, Jižní Pacifik, Havaj, Tahiti/Francouzskou Polynésii, Asii, Indii, Afriku, Kanadu/Novou Anglii a plavby kolem světa. Společnost jako jedna z mála na světě umožňuje 10 denní okruh po souostroví Tahiti, a to svoji lodí o kapacitě cca 600 osob.

 

Princess Cruises vlastní 18 lodí různých velikostí a vybavení.

Největší flotila (do 3.600 osob) :

Regal Princess (2014), Royal Princess (2013) Caribbean Princess (2004), Crown Princess (2006), Diamond Princess (2004), Emerald Princess (2007), Golden Princess (2001), Grand Princess (1998), Ruby Princess (2008), Sapphire Princess (2004) a Star Princess (2002)

 

Středně veliká flotila (do 2.600 osob):

Coral Princess (2003), Dawn Princess (1997), Island Princess (2003), Sea Princess(1998)a Sun Princess (1995)

 

Menší flotila (kapacita 600 osob):

Pacific Princess (1999) a Ocean Princess (1999).

 

Mezi nejnovější přírůstky do flotily, Regal Princess a Royal Princess, představili novou generaci lodí v roce 2013 a 2014. Lodě mají o 50 procent větší vstupní a společenské prostory také tzv.  SeaWalk®, dále nabízí vrchní palubu s proskleným chodníkem směrujícím až za okraj paluby, televizní studio, cukrárnu a další možnosti stravování včetně speciálního šéfkuchaře a jiné nadstandardní služby.

 

Princess Cruises již objednala další loď s názvem Royal Princess, která by měla dorazit na jaře 2017. Tento skvost bude vážit 143,000 tun, bude zhotoven italskými konstruktéry Fincantieri a bude mít kapacitu 3.560 hostů.

 

Princes Cruises je lodní společnost pro širokou škálu cestujících. Její skladba ubytování a servis je naprosto přizpůsobený každé věkové kategorii. Nabídka ubytování od vnitřních kajut až po apartmány, kajuty pro handicapované či pro rodiny s dětmi jsou samozřejmostí. Jen pro představu zde uvádíme skladbu ubytování u lodi Regal Princess, která je jakousi ukázkou a přesnou charakteristikou ubytování této lodní společnosti. Zde je: Interior Cabin, Balcony, Deluxe Balcony, Premium Deluxe Balcony, Mini-Suite with Balcony, Premium Mini-Suite with Balcony, Suite with Balcony

Každá kajuta je vybavena dle své úrovně a umístění, avšak vždy je designově vedena pro maximální pohodlí klienta.

 

Gastronomie, která je samostatným zážitkem na palubě a skýtá nejrůznější formy a typy kuchyní. Cestující má možnost ochutnat typický americký fast food, italskou lehkou kuchyni, sushi, steak či gala večeři na nejvyšší úrovni a jiné radovánky. Kromě samotné vytříbené kuchyně je možné zakusit i jinou formu skvělého servisu, a to v podobě zábavy. Na palubách Princess Cruises naleznete kasina, bary, diskotéky, kosmetické salóny a spa místa, obchody a butiky, programy i pro děti a teenagery, různé vzdělávací programy či dokonce galerii s obrazy světoznámých malířů a mnoho dalšího.

 

Princess Cruises má svůj vlastní věrnostní program, který se skládá ze čtyř různých úrovní členství - Gold, Ruby, Platinum a Elite. Již po absolvování první plavby se cestující stává tzv. Gold Member a může získat celou řadu výhod.  Členem tzv. Elite úrovně se cestující stává po absolvování 15 plaveb nebo 150 dní na palubě Princess Cruises. Je pouze na klientovi samotném, jakou úroveň může u Princess Cruises dosáhnout.

Flotila společnost:

Odebírat akční nabídky